Napsali o nás

Špičková kuchyně, profi servis

Moje první návštěva v této jedné z nejpůsobivějších a nejstarších Pražských restaurací. Výborná kuchyně, profi servis, krásné prostředí. Doporučuji humrovou polévku a i pěkně sestavené polední menu, případně degustační. Ideální podnik na pracovní oběd i romantickou večeři.

Říjen 2019 Radovan2017

Maurerův stůl

Na večeři jsme byli v rámci akce Maurerův stůl a překonalo to všechna naše očekávání. Jídlo byly neskutečné pochoutky a obsluha se o nás vzorně starala. Na závěr nám byla představena možnost "denního menu" a určitě se éeto akce zúčastníme.

Červenec 2019 František H.

Gastronomický zážitek v centru Prahy

Tato restaurace si zaslouží označení skrytý klenot! Kousek od Malostranského náměstí můžete zažít gastronomické nebe hodné michellinské restaurace. Jídlo je perfektní a navíc jej podtrhuje skvělý servis a opravdu rozsáhlý a skvěle zásobený vinný sklep!

Červenec 2019 S4625KGpavelk

Menu jako z pohádky

Chcete 100% servis a menu jak z pohádky, udelejte si tady rezervaci!

Červen 2019 Pavel Koutský

Naprosto dokonalý zážitek

Restauraci jsme navštívili poprvé v zimě 2019. Díky velmi útulnému prostředí jsme se cítili příjemně. Interiér je krásný a personál skvělý, profesionální. Náš pan číšník nám povykládal o historii podniku a celou dobu byl vstřícný a velmi milý. Skvělá vína, výborné prosecco. Určitě se budeme vracet.

Únor 2019 Soňa P.

Degustace GRF2019

Návštěva v rámci degustace GFR2019 a trefa do černého. Kromě špičkově připravených jídel včetně párovaných vín také příjemná obsluha. Kromě menu servírována pozornost kuchaře a kanapky k aperitivu.

Únor 2019 Ivana Czáková  

Výborné jídlo

Výborné jídlo, perfektní obsluha. A kdyby měli něco s nakládanymi višněmi, tak doporučuji. Jsou úžasné.

Leden 2019  Lenka Pospíchalová

Jedno z nejlepších menu

Jedno z nejlepších menu co jsem kdy měl. Úžasná obsluha i prostředí. (Carpaccio předkrm, supreme z perličky a bramborové gnocchi a lanýže, dezert brownies) vše 1A.

Prosinec 2018 Tomáš Jelínek

Úžasné prostředí

Úžasné prostředí, výborný a ochotný personál. Velmi dobré jídlo a víno. Doporučuji. 

Listopad 2018 Ivo Drahorád

Skvělé

Byli jsme na veceri ve dvou. Dali jsme si degustacni menu s vinnym parovanim. Jednou vetou proste excelentni.. jidlo, vino a servis za jedna! Doporucuji

Červen 2018 Patrik

Super prostředí i obsluha

Vzala jsem zde kamarádku na narozeniny aby si užila trochu luxusu a samozřejmě jsme nebyly zklamané. Jsem sice zvyklá na rychlejší servis, ale v takovémto podniku by to bylo asi nemístné. Pánové číšníci byli perfektní profesionálové a kamarádce zařídili i malý dortík se svíčkou. Moc děkuji. Mělo to kýžený efekt. Restaurace každopádně na rande jako stvořená.

Březen 2018 Denisa002 Praha Česká Republika

Fantazie

Servis, jídlo, prostředí, vše dokonalé. Stojí za návšťevu. Skvělý výběr vín. , ceny jsou odpodstatněné od kvality servisu a surovin. Highly recommended!!

Březen 2018 Václav M

Příjemný oběd s přáteli

Bývala to v době našich studií jedna z nejlepších restaurací v Praze, tak jsme se chtěli přesvědčit, zda tomu tak je i po mnoho letech, byli jsme velice spokojeni

Únor 2018 Helena E

Zpátky do historie

Návštěvou této restaurace zažijete úžasný gastronomický zážitek, který nikde jinde v dnešní době již nezažijete. Výborné degustační menu, které si dejte spárovat s víny. Oceňuji, že párovaná vína byla velmi kvalitní a skvěle se hodila k jednotlivým pokrmům. Velice milý personál, který Vám detailně popíše všechny chody. Vřele doporučuji tuto restauraci navštívit. !!!

Zuzana
Prague

Zasnoubení našich přátel

Vynikající místo, příjemná a profesionální obsluha. Nemohli jsme zvolit lepší restauraci na zasnoubení našich přátel.
A jídlo!!! Mňam

Pavel
Praha
Říjen 2017