Napsali o nás

Skvělá večeře s výborným vínem

Skvělá večeře s výborným vínem v příjemném prostředí s milou a příjemná obsluhou. Vedle stálého menu mají speciální nabídku obměňovanou každý týden. Hezký zážitek byl flambovaný dezert z meruněk připravovaný přímo u stolu. Tomu, kdo má rád dobré jídlo a pití v příjemném prostředí, mohu za mě jen doporučit. 

Červen 2020, Petr Beneš

Vynikající restaurace

Vynikající restaurace. Podle obsluhy jde o jednu z nejstarších restaurací v ČR vůbec. V rámci Grand restaurant festivalu jsme ochutnali od každého trochu. Nejvíc nám zachutnal Tartar a oko potěšila příprava flambovaných palačinek přímo u stolu. Vše chutné, doplněno vynikajícími víny. Obsluha super, pan šéfkuchař příjemný, milý a hlavně šikovný.

Únor 2020 Luboš Vrba

Degustace jak má být

Restauraci jsme navštívili v rámci GRF 2020. Prostředí a obsluha vynikající. Nabízené menu nemělo chybičku. Víno doplňující menu taktéž. Sklenka a káva navíc za rozumnou cenu. Obsluha si připravila při servírování několik hezkých příběhů. Flambování palačinek bylo přímo zážitkové. Odcházeli jsme spokojeni.

Únor 2020 Petr

Krásný večer.

Restauraci jsme navštívili v rámci festivalu GRF v sobotu na večeři. Byl to příjemný večer. Menu bylo nápaditě prezentované, předkrm dokončovaný kuchařem u stolu a palačinky efektně flambované také před hosty měly lahodnou omáčku, pozornost v podobě sklenky Loupiac potěšila. Víno jsme zvolili růžové a červené, hodilo se dobře k menu. Nejvíce nám chutnal předkrm, ostatní jídla byla také výborná. Potěšila i extra nabídka nápojů, kterou jsme také využili a zůstali ještě po večeři na skleničku, což nám ochotně umožnila obsluha, která byla celý večer velmi milá.

Leden 2020 Šárka S

Byl to gurmánský zážitek

Navštívili jsme s přítelkyní v rámci GRF a byl to skvělý gurmánský zážitek, flambovaní palačinek u stolu na závěr bylo příjemné překvapení, určitě se rádi vrátíme.

Leden 2020 Milan Veselý

Špičková kuchyně, profi servis

Moje první návštěva v této jedné z nejpůsobivějších a nejstarších Pražských restaurací. Výborná kuchyně, profi servis, krásné prostředí. Doporučuji humrovou polévku a i pěkně sestavené polední menu, případně degustační. Ideální podnik na pracovní oběd i romantickou večeři.

Říjen 2019 Radovan2017

Maurerův stůl

Na večeři jsme byli v rámci akce Maurerův stůl a překonalo to všechna naše očekávání. Jídlo byly neskutečné pochoutky a obsluha se o nás vzorně starala. Na závěr nám byla představena možnost "denního menu" a určitě se éeto akce zúčastníme.

Červenec 2019 František H.

Gastronomický zážitek v centru Prahy

Tato restaurace si zaslouží označení skrytý klenot! Kousek od Malostranského náměstí můžete zažít gastronomické nebe hodné michellinské restaurace. Jídlo je perfektní a navíc jej podtrhuje skvělý servis a opravdu rozsáhlý a skvěle zásobený vinný sklep!

Červenec 2019 S4625KGpavelk

Menu jako z pohádky

Chcete 100% servis a menu jak z pohádky, udelejte si tady rezervaci!

Červen 2019 Pavel Koutský

Naprosto dokonalý zážitek

Restauraci jsme navštívili poprvé v zimě 2019. Díky velmi útulnému prostředí jsme se cítili příjemně. Interiér je krásný a personál skvělý, profesionální. Náš pan číšník nám povykládal o historii podniku a celou dobu byl vstřícný a velmi milý. Skvělá vína, výborné prosecco. Určitě se budeme vracet.

Únor 2019 Soňa P.

Degustace GRF2019

Návštěva v rámci degustace GFR2019 a trefa do černého. Kromě špičkově připravených jídel včetně párovaných vín také příjemná obsluha. Kromě menu servírována pozornost kuchaře a kanapky k aperitivu.

Únor 2019 Ivana Czáková  

Výborné jídlo

Výborné jídlo, perfektní obsluha. A kdyby měli něco s nakládanymi višněmi, tak doporučuji. Jsou úžasné.

Leden 2019  Lenka Pospíchalová

Jedno z nejlepších menu

Jedno z nejlepších menu co jsem kdy měl. Úžasná obsluha i prostředí. (Carpaccio předkrm, supreme z perličky a bramborové gnocchi a lanýže, dezert brownies) vše 1A.

Prosinec 2018 Tomáš Jelínek

Úžasné prostředí

Úžasné prostředí, výborný a ochotný personál. Velmi dobré jídlo a víno. Doporučuji. 

Listopad 2018 Ivo Drahorád

Skvělé

Byli jsme na veceri ve dvou. Dali jsme si degustacni menu s vinnym parovanim. Jednou vetou proste excelentni.. jidlo, vino a servis za jedna! Doporucuji

Červen 2018 Patrik