Novinky

Legendární Comic-Con poprvé v Praze

Rádi bychom se s Vámi podělili o krásnou událost, která v restauraci U Malířů 1543 proběhla minulý týden.

Asi si říkáte, co má společné restaurace na Malé Straně s celosvětově nejslavnějším festivalem popkultury Comic-Con.

Tři dny plné bohatého programu v pražském kongresovém centru 02 universum přilákalo tisíce fanoušků zejména sci-fi, fantasy a hororu. Poprvé v ČR se představilo na jedné akci množství herců, komiksových výtvarníků a dalších umělců. 

ZÍSKALI JSME NEJVYŠŠÍ OCENĚNÍ, TŘI ZLATÉ LVY PRO ROK 2020

Nejvyšší hodnocení v anketě TopLife Czech, tři Zlaté lvy, hodnotící kvalitu českých gastronomických zařízení, za letošní rok, získalo celkem 22 českých restauračních zařízení. Restaurace U Malířů 1543 patří mezi ně.

Novinkou letošního roku bylo navíc vyhlášení nejlepšího českého kuchaře. Miroslav Doležal se umístil mezi 10 nejlepšími. I tento rok máme tedy důvod k oslavě! 

Soukromý klub pro Vaši akci

Chcete sobě nebo svým blízkým udělat radost a připravit pro ně zážitek, na který jen tak nezapomenou? Hledáte vhodné místo pro firemní setkání, nezapomenutelný firemní večírek, rodinnou oslavu, soukromou party či rozlučku se svobodou?

S radostí Vám představujeme náš Soukromý klub U Malířů 1543, který je se svou kapacitou do 20 osob ideálním místem pro komorní akce všeho druhu v srdci Malé Strany.

Vánoční a silvestrovské menu 2019

Může se zdát, že je ještě brzy, ale my jsme na Vánoce a Silvestr 2019 připraveni - konec konců, není nikdy příliš brzy začít přemýšlet o nejkrásnějších dnech v roce. Můžete se těšit na příjemnou sváteční atmosféru, vynikající pokrmy z rukou našeho šéfkuchaře Miroslava Doležala a bohatou nabídku vín a destilátů.

VÁNOČNÍ MENU 24. 12. 2019

Novinka pro nejnáročnější gastronauty

Maurerův Stůl

Pavel Maurer, vydavatel nezávislého gastronomického průvodce Maurerův výběr Grand-restaurant, spustil od července zcela nový, výběrový rezervační program Maurerův Stůl pro limitovaný počet návštěvníků i restaurací. Každý měsíc doporučí Maurerův Stůl, kde skvěle vaří, kde to má šmrnc a kam se právě Pavel Maurer sám rád vrací. 
Nabídka je skutečně exklusivní a limitovaná s jasným pravidlem: 1 den, 1 stůl, fixní cena a fixní menu s malým překvapením.